Dzień Kobiet - kup sobie kwiaty

07 marca

Jutro jest Dzień Kobiet, a ja jak na nią przystało zrobię to co każda powinna zrobić - zrobię coś dla siebie. Wiecie, kobiety ciągle coś robią, są zajęte, nie mają chwili odpoczynku, poza tym zawsze robią coś nie dla siebie. A właśnie ten dzień jest dla kobiet. Dlatego fajnie chyba by było zrobić coś tylko dla... siebie.

Nie ważne czy masz drugą połowę czy nie, ważne aby poświęcić kilka chwil na swoje potrzeby, na odrobinę relaksu, na moment zapomnienia. W tym czasie możesz zjeść ulubione ciasto (kichać na kalorie), możesz wypić wino (tak, może być całe), wziąć gorącą kąpiel (długą!), pójść na zakupy (wszystkie chwyty dozwolone) a nawet kupić sobie bukiet kwiatów (ogromny!). Kto powiedział, że sama nie możesz sobie zrobić małego prezentu?

Od zawsze lubiłam kwiaty, nie jakieś pospolite, zawsze takie inne. Jak byłam mała kochałam bratki, te kwiatki zawsze sprawiały, że uśmiechałam się jak najmocniej tylko potrafiłam. Uwielbiałam je. Ale wiecie, każdy dorasta. Teraz marzą mi się róże, jednak nie takie zwykłe czerwone. Marzą mi się niebieskie, ale nie takie jak niebo, lecz takie jak szafiry. Wiem, że ciężko je dostać. Ale czego się nie robi z...

Kupcie sobie kwiaty, same dla siebie, i nie jakieś zwykłe z pobliskiego supermarketu. Idźcie na bazarek i kupcie bukiet kwiatów taki z prawdziwego zdarzenia. Piękny, pachnący, z Waszych ulubionych kwiatów. Nie patrzcie na cenę, taki dzień jak jutro zdarza się raz w roku. Jesteśmy tego warte. A panowie, Wy wiecie co powinniście zrobić ^-^

Kiedyś w świecie impulsów (Internecie) były bardzo modne mini dialogi, drobne sentencje. Zapisywałam sobie te warte zapamiętania. Szukając na dzisiaj czegoś niezwykłego, znalazłam poniższy fragment, który tak bardzo wpisuje się w jutrzejszy klimat, ale i nie tylko.

Życzę Wam wspaniałego Dnia Kobiet - zróbcie coś dla siebie i koniecznie kupcie sobie kwiaty.

- A powiedz mi, co zrobiłaś dzisiaj dla siebie? 
- Dla kogo? 
- Dla siebie. Dla tej cudownej i kochanej dziewczyny, która jak nikt inny zasługuje na miłość. 
- Herbatę. Zrobiłam dla niej herbatę.
Obsługiwane przez usługę Blogger.