Moje Książki

27 listopada"Wspomnienia Księżycowej Gwiazdy"seria: Wspomnienia
tom: 1
data wydania: 12.12.2020
ilość stron: 152 

Opis:

Wspomnienia Księżycowej Gwiazdy to zbiór wierszy zebranych do 2009 roku. Wiersze pokazują miłość do otaczającego świata, dają nadzieję, smucą, cieszą, ale i zmuszają do przemyśleń. Ukazują potęgę słowa i znaczenie jakie się w nim kryje.

Każdy wiersz opowiada historię. Prawie każdy zawiera w sobie ukryte znaczenie, rozwiązanie które jest zapisane w słowach lub pomiędzy nimi. Ciekawe czy Tobie uda się je odnaleźć?

"Wspomnienia Nieprzytomnych Myśli"


seria: Wspomnienia
tom: 2
data wydania: 12.12.2021
ilość stron: 152

Opis:

Wspomnienia Nieprzytomnych Myśli to zbiór wierszy zebranych w latach 2009-2014. Wiersze pokazują wzloty i upadki, ale też odkrywają co było, co jest i może co będzie do przemyślenia. Ukazują potęgę wspomnień i znaczenie każdej chwili.

Każdy wiersz opowiada historię. Prawie każdy ma drugie znaczenie, rozwiązanie które zapisane jest pomiędzy słowami. Jednak z każdym wiąże się jakieś wspomnienie. Czy potrafisz znaleźć je w sobie?

"Wspomnienia Zaczarowanej Duszy"


seria: Wspomnienia
tom: 3
data wydania: 12.12.2022
ilość stron: 152

Opis:

Wspomnienia Zaczarowanej Duszy to zbiór wierszy zebranych w 2014-2019. Wiersze pokazują codzienność ale również ten fantastyczny świat jaki otacza nas każdego dnia. Ukazują potęgę magii i znaczenie jakie ze sobą niesie. 

Każdy wiersz opowiada historię. Prawie każdy posiada drugie znaczenie, rozwiązanie które zapisane jest w pojedynczym słowie. Ponieważ każdy ma w sobie odrobinę magii. Czy dasz radę odnaleźć ją w sobie? 


Obsługiwane przez usługę Blogger.