40 komedii romantycznych! ❤️️ cz.3

13 lutego

Luty chyba najbardziej znany jest z dnia zakochanych, albo z ferii? Sama już nie wiem co bardziej cieszy - serduszka gdzie nie spojrzysz czy wolne od szkoły lub pracy (jak ktoś weźmie sobie urlop, i ma w tym czasie ferie). Jednak nie ważne kto co świętuje zawsze można obejrzeć jakąś komedię romantyczną, bo co można robić innego... szczególnie w lutym?

To już mój trzeci post z tej serii. I jak widać kino wciąż zaskakuje, nawet nie zdajemy sobie sprawy ile dziennie, miesięcznie albo rocznie produkuje się filmów. Mogę wam tylko powiedzieć, że dużo. Bardzo dużo! Z drugiej strony, niech produkują, przynajmniej jest co oglądać, a komedie romantyczne idealne są właśnie na Walentynki.  40 KOMEDII ROMANTYCZNYCH! ❤️️ cz.3 (i nie tylko na Walentynki)


*okładki pochodzą z serwisu filmweb.pl i imdb.com
 

Zapewne część już znacie, drugą zaś polecam, warto obejrzeć każdy film. Są filmy na których na pewno uronicie kilka łez, inne pewne zwalą was z nóg, a reszta sprawi że uwierzycie w miłość na nowo. Jak zawsze będzie dużo śmiechu, miłości i niesamowitych bohaterów - czyli wszystko to co komedie romantyczne powinny mieć. 

Jest to 3 część, więc dodatkowo polecam dwie poprzednie co daje razem... 120 filmów o miłości! Kto to wytrzyma? :D 


Idzie weekend, wszystko jest możliwe, dajcie znać który film okazał się tą jedną jedyną najpiękniejszą perełką. A mój? Z tej "edycji" to chyba połowa jest dla mnie numerem jeden. 

Miłego seansu!
Obsługiwane przez usługę Blogger.