Lata lecą a dusza ciągle młoda

05 stycznia

Urodziny - podobno to najlepszy dzień w roku, oprócz świąt Bożego Narodzenia. Ja od jakiegoś czasu spędzam je jak każdy dzień w roku, nie dlatego że nie chcę mieć super, ekstra imprezy, tylko po prostu te imprezy nie są w moim stylu. Wole usiąść i poczytać książkę.

Jednak od początku tego roku chciałabym aby ten 2017 był jakiś niezwykły, aby zdarzyło się coś ekstra. Oczywiście nie "samo się", ja będę przyczyniała się do tych wszystkich niesamowitych rzeczy. Jak np. koncert Enrique! Chociaż to akurat było sprawką mojej siostry - taki prezent na urodziny, czad!

Mimo iż mam już bliżej do 30 niż 20 to nadal mam wrażenie. że jestem jakąś młodą, głupią osóbką. Niby przejmuje się swoją przyszłością, wiecie, praca, mieszkanie, pieniądze na życie itp, ale z drugiej strony, nadal chciałabym robić takie rzeczy, jak blog, Youtube, własny biznes, pisanie itp. Lecz nie wiem co do końca chcę, bo nie jestem zwykłą osobą która nadaje się na etat, a też nie wiem jak mogłabym zacząć zarabiać na swój rachunek. Macie pomysły? Wesprzyjcie mnie. I wiem, ciężko ze mną żyć.

Ostatnio znalazłam mój folder z wierszami na kolejny tomik. Nie wiem czy wiecie, ale można się też tego domyślić widząc co dzieje się na blogu, że od jakiegoś czasu nie mam ochoty pisać wierszy, wszystko się zmieniło, pokomplikowało. I teraz jak zajrzałam i przeczytałam parę wierszy to aż serce mi się ścisnęło. Tak bardzo mi tego brakuje, tak bardzo jest mi źle że zawaliłam wszystkie marzenia. Wiem że mam czas, że mogę to zrobić teraz, i tak zrobię, ale to i tak ściska serce, że nie zrobiłam tego kiedy zaczęłam o tym marzyć. Ale co było to się nie odstanie więc, zakasuję rękawy i do dzieła - to ma być mój rok!


Jutro są moje urodziny - 6 stycznia, oprócz trzech króli, ja, królowa (hihi) - życzę sobie jednego, abym spełniła w tym roku swoje marzenia, bo to one powodują że chce mi się żyć.
Co do tego dnia, chciałabym wyciągnąć kogoś na zimowe szaleństwa. Marzą mi się łyżwy, spacer po Parku Oliwskim, albo po lesie bo tam teraz przy tym śniegu musi być magicznie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

No to udanego zimowego weekendu, i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla mnie ^-^
Obsługiwane przez usługę Blogger.