40 komedii romantycznych! ❤️️

09 lutego

Luty to taki miesiąc gdzie ciepło serc miesza się z zimową aurą zimy. W chłodne wieczory najlepiej wtulić się w ciepły koc z kubkiem kakao, a do tego włączyć sobie film, najlepiej komedię romantyczną. I nie ważne czy jesteś w związku, czy jesteś singlem, ważne jest by tego dnia zrobić wszystko by czuć się wyjątkowo. Miłość zaczyna się od nas. 

Mam dla was listę filmów które są odpowiednie na nadchodzące dni - w szczególności ten weekend. Są dla tych co mają drugą połowę ale też dla tych co ją dopiero szukają. Chociaż, znam kilka osób co zamiast komedii romantycznych, wolą w ten dzień oglądać thriller. Każdy lubi co innego. Ja jednak preferuję pozytywnie spędzić Walentynki, a filmy romantyczne są najlepszym lekarstwem na ten weekend.

Klikając w tytuł przeniesiesz się na stronę z opisem. 


40 KOMEDII ROMANTYCZNYCH - idealne na Walentynki ❤️️ i nie tylko 
 * okładki pochodzą z serwisów filmweb.pl i imdb.com


Wszystkie filmy obejrzałam, więc śmiało mogę je polecić. Jedne mniej, drugie bardziej chwytają za serce, ale na pewno znajdziecie w nich dużo miłości, jeszcze więcej uśmiechu na twarzy, będzie na pewno happy end, oraz piękni i przystojni bohaterowie, czyli wszystko to co komedie romantyczne mieć powinny. 

Moje ulubione? Z całego serca polecam "Planetę singli" i "Z całego serca", obie kocham tak bardzo, bardzo mocno, że mogę je oglądać na okrągło. Chociaż resztę też oglądam często... za często. :D

Oczywiście filmów jest znacznie więcej, ale sądzę, że tyle wystarczy na jeden weekend! Coś muszę zostawić na dzień kobiet. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie. Dajcie znać który film Wam się najbardziej spodobał. ^-^

Miłego seansu!
Obsługiwane przez usługę Blogger.