Kulturalne podsumowanie - PAŹDZIERNIK

02 listopada

Mizerny miesiąc znowu się trafił. Ja nie wiem co jest z tym czasem, ale mam wrażenie że on przyśpieszył, serio. Bo to nienormalne aby przed chwilą był początek października a dzisiaj już mamy listopad, LISTOPAD! Ktoś na bank siedzi gdzieś i przestawia zegarki do przodu aby każdy odchodził od zmysłów, serio.


Kulturalne podsumowanie - PAŹDZIERNIK


MUZYKA

Po raz pierwszy będzie dużo, bo bardziej świadomie zapisywałam co się przewinęło przez moje uszy.
- kocham teledysk do "Havana" Camila Cabello, to jest cudo, jeśli jeszcze ktoś nie widział to koniecznie trzeba to obejrzeć (oczywiście tą dłuższą wersję)
- nowa piosenka i teledysk Taylor Swift mnie zamurował, "Ready Fot it?" ... wow!
- bardzo podoba mi się song "Feelings" Hayley Kiyoko, nie wiedziałam że ona nagrywa, myślałam że tylko gra w CSI Cyber :P
- nie wierzę że to napiszę ale podoba mi się "Perfect" Eda Sheerana
- coś co odkryłam to "New" Daya
- oraz bardzo fajny i taki prawdziwy song "Selfies" Nina Nesbitt
- bardzo wciąga "Heavy" Anne-Marie
- kolejne fajne odkrycie to "Too Much to Ask" Niall Horan
- i następne Matt Terry z piosenką "Sucker for You"
- obsesja mojej siostry przeszła na mnie co do piosenki "Rescue" Huntera Hayes
- oczywiście nie mogło zabraknąć piosenki "Wolves" Seleny Gomez z Marshmello, cudowna jest!
- nowy teledysk Lindsey Stirling jest świetny, ale ta piosenka "Dance od the Sugar Plum Fairy" już nie do końca mi się podoba
- niesamowitą piosenką jest natomiast "Too Good At Goodbyes" Sama Smitha
- oczywiście co wałkuję non top to Imagine Dragons "Whatever it takes", Zyan i Sia "Dusk Till Downs", "Walk on water" 30 Second of Mars, no i Hurts "Ready to go", to taka moja obowiązkowa czwórka utworów bez których nie może się zacząć dzień
- no i Becky G "Mayores" która jest najlepszą piosenką z super teledyskiem, i ja się pytam gdzie album?
- oraz perełka na koniec - nowa płyta Demi Lovato "Tell Me You Love Me" jest naprawdę dobra a moją ulubioną piosenką (jak na razie) jest "Daddy Issues"


KSIĄŻKI

Zaczęłam jedną ale jej jeszcze nie skończyłam, wstyd wiem.


FILMY

1. Linia życia (6) - byłam w kinie i nie mogłam oderwać wzroku, to jest naprawdę dobry film. Podoba mi się w nim wszystko. Polecam!
2. Marsjanin (6) - niesamowity film, tak bardzo mnie wciągnął że polecam obejrzeć wszystkim, rusza za serducho jakoś tak.
3. SWAT Jednostka specjalna (4) - nie pamiętam czy to widziałam czy nie, ale dobry film akcji.
4. Barbie i trzy muszkieterki (4) - nie oceniajcie! ale ja lubię się odmóżdżyć przy takim czymś, a że była niedziela, do tego bardzo nudna...
5. Wonder Woman (4) - tak bardzo czekałam na ten film, tak bardzo żałowałam że nie poszłam do kina, że jak skończyłam oglądać to nagle mi się odwidziało. Był to dobry film, ale oczekiwałam czegoś więcej, jakiegoś takiego "wow" a tu było zaledwie "o super". Ale i tak warto zobaczyć.

Oraz widziane po raz enty: Duchy moich byłych (4) obejrzane z nudów, Wredne dziewczyny 2 nic ciekawszego nie leciało w niedzielę, Kraina Lodu (6) Olafowi się nie odmawia :D, Zaplątani (6) kocham tę bajkę! (te dwie bajki to ja mogę oglądać nałogowo), Lucy (6) u-wiel-biam, Pojutrze (5) filmy katastroficzne to moja słabość.


Marny miesiąc ale coś tam było, oczywiście więcej w pierwszej połowie bo wtedy jeszcze nie miałam pracy. Muszę się jakoś ogarnąć, bo niedługo to nic nie będzie na tej liście i co ja będę pisać w kulturalnym miesiącu. Chociaż tym razem poszalałam z muzyką.

A jak wasz miesiąc z kulturą? =]
Obsługiwane przez usługę Blogger.