Lista obejrzanych filmów - pdf do druku

08 stycznia

Kocham kino, seanse do późna i długie maratony. Po prostu uwielbiam oglądać filmy. Pewnie dlatego zaczęłam spisywać ileż to ja tych filmów potrafię obejrzeć w ciągu miesiąca. Nieraz jest to garstka, przeważnie wtedy kiedy nie ma nic ciekawego, a są takie miesiące, że gdyby tak podzielić to wyszłoby że każdego dnia oglądam po dwa filmy. Nasuwa się pytanie - skąd ja mam na to czas? Sama się dziwię.

Wiem, że jest wielu kinomaniaków takich jak ja, dlatego specjalnie dla nich, ale też dla każdego kto uwielbia spisywać co obejrzał, stworzyłam całkiem fajną grafikę do wydrukowania.


Ja już mam na swojej liście ponad 10 filmów a ledwo co się zaczął nowy miesiąc. Nie będę szacować ile będzie na koniec. Ale gdybym miała za dużo to zawsze mogę sobie wydrukować dwie takie listy i wszystko się zmieści.

Lista obejrzanych filmów jest też idealna do zaplanowania sobie premier filmowych w kinach! W tym roku będą niesamowite nowości. Mój kalendarz już ma kilkanaście dat zakreślonych w kółko by iść do kina. To będzie niesamowity rok.


Dzisiaj bardzo krótko. Ale mam nadzieję, że lista się przyda =]
Obsługiwane przez usługę Blogger.