50 rzeczy do zrobienia latem (dla każdego) + pdf do druku

27 maja

Temperatura rośnie, słońca coraz więcej. Przez ostatnie miesiące tak bardzo tego brakowało. Takiej swobody, odetchnięcia od problemów. Albo najzwyczajniejszego oddychania czystym tlenem a nie tym z maseczki. 

Powoli wracamy do normalności, jednak przez to zamkniecie wiele osób nie wie co ze sobą zrobić. Niektórym ciężko się rozruszać bo czas zamknięcia sprawił że lenistwo wzięło górę. Lecz nie wolno poddawać się tej melancholii. Teraz jest czas na odhaczenie wszystkich atrakcji jakie ofiaruje nam lato! 

Poniżej przygotowałam listę rzeczy do zrobienia latem - lista jest dla każdego. Nie ważne czy masz 10 lat czy 50, listę możesz wypełnić i świetnie się bawić. Bo warto urozmaicić sobie czas. Jest 5 kategorii - 50 zadań - 90 dni lata. Startujemy umownie 1 czerwca kończymy 31 sierpnia. Kto chętny może zadania wrzucać na Instagram z #50summerbucketlist #50rzeczydozrobienialatem

Dla tego kto się przyłącza do zabawy poniżej PDF do druku. Można sobie powiesić na ścianie i odhaczać. Kolejność realizacji dowolna. Mamy jeszcze kilka dni do zabawy. Można się zapoznać z listą, przygotować mentalnie, można zaznaczyć sobie w kalendarzu jakieś okazje np. ognisko nie zawsze możemy sami zrobić ale jest jedna noc w czerwcu gdzie palimy ogniska - wystarczy się przyłączyć i jeden punkt będzie odhaczony! 

Listę tak stworzyłam aby każdy mógł skorzystać z lata. Chciałam aby każdy punkt był dostępny dla każdego, dlatego nie ma takich zadań jak "idź nad jezioro, czy w góry" bo nie każdy z nas ma dostęp - Polska jest wielka. 

Sama muszę ustawić sobie przypomnienie o realizacji kilku punktów. Bo przez pandemię, mi samej, brakuje aktywności i małych celów aby nie marnować ani jednego dnia. To co? Zaczynamy?! 

#50summerbucketlist
#50rzeczydozrobienialatem

Obsługiwane przez usługę Blogger.