Co się stanie gdy będziesz na TAK? - 1 wniosek i 2 filmy

20 maja

Zbyt często zdarza nam się rezygnować z czegoś co bardzo chcemy zrobić tylko dlatego że się boimy, że to nie wypada, że to przecież nie w naszym stylu. Powinniśmy umieć mówić NIE, jednak czasami warto być na TAK. 

Być pozytywnie nastawionym i próbować nowych rzeczy to ostatnio temat dnia. Każdy o tym mówi, każdy pisze. Ale nikt tak naprawdę nie pokazuje tego jak to robi. Bo łatwo jest powiedzieć "zrobię to" - tak mówi każdy. Trudniej i rzadziej słyszymy "zrobiłam to" - czas dokonany. A przecież wystarczy podjąć się wyznawania, które, tak naprawdę, sami przed sobą stawiamy. 

Co się może stać gdy podejmiesz się wyzwań? Co się stanie kiedy postanowisz powiedzieć TAK dla wielkich celów, dla spełnienia marzeń, dla osiągniecia planów które sobie wyznaczyłaś? Co się stanie gdy będziesz na tak?  - przeżyjesz przygodę

Ale nie tylko - ponadto możesz znaleźć coś nowego co polubisz, albo możesz przezwyciężyć swój strach, możesz też najzwyczajniej spełnić marzenia!

Podejmowanie się nowych wyzwań to niesamowita przygoda która pokazuje że nasze ograniczenia są tylko w głowie. Bo za bardzo się przejmujemy zdaniem innych, bo za bardzo przeraża nas porażka, bo za bardzo i za często myślimy o negatywach. Gdyby nie istniała wewnętrzna krytyka - spróbowałabyś wielu rzeczy nie patrząc na nic. 

Nawet jak nie masz w planach wielkich celów, to warto zrobić sobie wyzwanie bycia na TAK. 

Nie wiesz od czego zacząć? Koniecznie zobacz filmy które mogą ciebie zainspirować:*okładki pochodzą z serwisu filmweb.pl


WYZWANIE: spróbuj ustalić sobie dzień, tydzień, miesiąc na mówienie TAK dla swoich celów, planów i marzeń. Bez żadnych wymówek, bez wewnętrznego krytyka, bez myślenia o opiniach innych. To ma być twój czas. Możesz ustalić sobie plan, ale możesz też być spontaniczna. Nie ograniczaj się, bo mamy za mało czasu na zastanawianie się nad swoim życiem. Mamy je przeżyć! Czas start!!!


Zanim jednak postanowisz być na TAK, powinnaś ustalić granice. Filmy fajnie oddają, że nic złego nie może się przytrafić gdy się zgodzisz na wszystko. Jednak pamiętać trzeba że to są filmy, to jest kontrolowane. Życie trochę inaczej weryfikuje to co robimy. Więc zanim będziesz na TAK, zastanów się nad swoim komfortem i granicami których nie przekroczysz - skok ze spadochronem jest super, ale pójście gdzieś z kimś obcym poznanym dopiero przed chwilą, w ciemną ulicę, to już nie do końca dobry pomysł. Ustal granice ale i baw się.


Idzie lato czyż to nie idealny moment na czerpanie z życia ile się da?

Obsługiwane przez usługę Blogger.