MARZENIA - rozkładam na czynniki pierwsze

18 stycznia

Zastanawialiście się kiedyś z czego składają się marzenia? Ja właśnie ostatnio tak myślałam i wymyśliłam.

Marzenia – coś co towarzyszy nam przez całe życie. Jedni wybierają drogę która sprawia, że ich marzenia się spełniają a inni wypierają się marzeń i realistycznie podchodzą do życia. W skrócie jedni spełniają marzenia, drudzy nie. Ciekawa jestem do której grupy należysz Ty? 


Marzenia są najlepszą rzeczą jaka istnieje w życiu każdego człowieka, szkoda tylko że niektóry poddają się w ich realizacji. Jeśli czegoś pragniesz tak bardzo, że zdajesz sobie sprawę, że trzeba temu poświęcić ogrom czasu, to każde marzenia może się spełnić. Nawet te najbardziej absurdalne, wystarczy bardzo tego chcieć i działać.


Ja od zawsze miałam marzenia które nie są wcale takie łatwe do spełnienia, ale z drugiej strony bardzo łatwo je zrealizować. Taki paradoks który idzie w parze z moimi marzeniami. Wiem, że wiele osób myśli, że marzenia spełniają się tylko tym co mają szczęście. Ale to nie prawda, wiele osób na swoje marzenia pracuje, są świadomi że czeka ich harówka i nie będzie to łatwa droga, ale nie poddają się.


Ogólnie na temat tego czym są marzenia, jak je zdobyć i wiele innych rzeczy z tym związanych – mogłabym pisać eseje, a nawet mogłabym napisać książkę. W tym poście chciałam wprowadzić was w temat i pozostawić go nie dokończonym, ale coś mnie tknęło i postanowiłam, że jednak będę poruszać go dalej. Ale teraz wracam do głównego wątku.


Czyli rozkładam MARZENIA na czynniki pierwsze.


W jaki sposób chcę to zrobić? I dlaczego? Otóż słowo „marzenia” ma wielką moc, ale też w tym słowie kryje się wiele pojedynczych mocy. I możesz nie zdawać sobie sprawy ale pod każdą literą kryje się mały kroczek do zrealizowania marzeń... albo celów, jak kto woli.

Na dzisiaj nic nie zdradzę, ale chcę odkryć co kryje się pod każdą kolejną literą w słowie marzenia. Mam nadzieje, że się Wam spodoba temat, ale też otworzy oczy i zrobicie ten pierwszy krok aby spełnić swoje marzenia, bo naprawdę warto! 
Obsługiwane przez usługę Blogger.