3 miesiące za nami - podsumowanie i nowe plany ^-^

31 marca

Właśnie mija trzeci kwartał roku, czyli trzy miesiące nowego roku za nami. Co ciekawego zrobiliście? Co udało wam się dokonać? Czy przełamaliście bariery swojego lęku i dokonaliście jakiegoś wyczynu? Dzisiaj jest najlepszy moment na podsumowanie swoich dokonań, tym bardziej że jutro jest dzień żartów więc te trzy miesiące można jutro uznać za żart 😃 hue hue hue

Postanowiłam zrobić to podsumowanie z kilku powodów:
Po 1. rok jest ładnie podzielony na kwartały więc to dobry powód, bo "kwartał" tak ładnie brzmi xD
Po 2. takie podsumowania są potrzebne do otrząśnięcia się z "nicnierobienia" jeśli takowe przyszło do was, i nie może odpuścić. To pomaga wziąć się w garść i działać.
Po 3. mam nowe plany blogowe i od kwietnia będę wprowadzać nową koncepcję na bloga. Nie martwcie się, nie będą to drastyczne zmiany. Więc nawet nie odczujecie tego, jednak to mój blog i chcę aby był w zgodzie ze mną.

Cieszę się, że już od kilku miesięcy udaje mi się blogować regularnie. I miło się robi kiedy zdaję sobie sprawę, że kryzys - taki poważny - miałam tylko raz. To znaczy że blogowanie na zawsze chyba weszło mi w krew i nie potrafię bez tego żyć. Jednak nie chcę niczego robić na siłę, dlatego muszę zrobić porządek w koncepcji i myśli przewodniej bloga.

Poza tym te trzy miesiące to też fajny moment aby podsumować swoje dokonania "nie" blogowe. U mnie królowały porażki, mało było pozytywów ale nie załamuje się bo każde z nich dodają siły na kolejne wyzwania.

Co planuję na kolejny kwartał?

Kwiecień - czerwiec, to kolejny kwartał, bardzo wiosenny, z mnóstwem słońca i zieleni. Oraz z masą nowych wyzwań i ciekawych wydarzeń. Wracając co początku roku, pisałam, że ten rok ma być niesamowity, jak na razie idzie nie za dobrze. Jednak każdego dnia próbuję, i może wygląda jakbym mało się starała ale to nieprawda, jednak teraz spinam się jeszcze bardziej i działam.

Plany blogowe.
Blog będzie miał motyw przewodni, zmienię nieco schemat menu. Chcę żeby tutaj było więcej inspiracji, marzeń, świeżości. Każdy pisze aby blogowanie było pasją, i najlepiej pisać z pasji, oraz aby robić wszystko inaczej niż inni by to przyciągało. No to ja tak zrobię. Nie wiem czy przyciągnie, ale wiem że to będzie z pasji i po mojemu.

Plany organizacyjne.
Chcę jeszcze raz przekonać się do bullet journal, kiedyś już próbowałam i mi nie wyszło. Mój niby notatnik mnie denerwuje, no i znudził mi się. Marzy mi się coś nowego, fajnego, ładnego i żebym miała wszystko w jednym miejscu a nie że ja mam 3 notesy (serio).

Plany rozrywkowe.
Kwiecień to święta, chcę w tym roku aby Wielkanoc można było poczuć w domu, nie chcę znów nudnego tygodnia. Maj będzie jednym wielkim "wow", pierw majówka, później wypad do Krynicy, następnie koncert Enrique Iglesiasa!, później kolejny wypad - Gorzów Wlkp. i Bydgoszcz. To będzie super miesiąc. Na koniec czerwiec gdzie nie mam jeszcze planów ale na bank coś wymyślę bo chcę by ten rok był niezwykły, ale to już wiadomo.

Plany zdrowotne.
Ćwiczenia, zdrowe odżywianie - mimo iż to się przewija codziennie u każdego, można o tym przeczytać na każdym kroku, to to jest dobre. Za mało korzystamy z aktywności, źle się odżywiamy. Trzeba dbać o siebie bo to owocuje dobrym zdrowiem i brakiem wizyt u lekarzy. Oraz chcę skończyć mój notatnik kulinarny, gdzie będę miała ładnie rozpisane propozycje na śniadania, obiady, kolacje, itp. Jak go skończę pochwalę się nim, bo może komuś się spodoba i zrobi sobie podobny.

Plany - marzenia.
Wydać swój tomik, i skończyć książkę, oj tak to chcę zrobić w tym kwartale. To będzie szaleństwo ale wiem, że dam radę, muszę się tylko spiąć. No i oczywiście znaleźć pracę, która nie przeszkodzi mi w realizacji marzeń. Poza tym ciągle myślę o kanale na YT. Ale nadal brakuje mi odwagi. Może zdołam się przekonać 😃

To wygląda jak wielkie cele, ale one są zwyczajne, małe, krok po kroku je spełnię. Ważne aby być systematycznym i wytrwałym.

Patrząc na to co było a co się zbliża, to wydaje mi się, że pierwszy kwartał to była porażka totalna. A teraz szykuje się wielkie bum. I dobrze. Musi tak być. Mam nadzieję, że i u was będzie cudownie. ^-^
Obsługiwane przez usługę Blogger.