Share Week 2017 - moje ulubione blogi

27 marca

Lubię polecanie blogów przez blogerów, zawsze znajduję jakieś perełki o których nie miałam zielonego pojęcia. Sama nigdy nie brałam w tym udziału, nie wiem dlaczego, wydaje mi się że po prostu mój stary blog nie był do tego odpowiedni (wiem, to głupie). W tym roku postanowiłam wziąć udział, bo czemu nie. Skoro uwielbiam odkrywać wartościowe blogi, to i ja podzielę się z wami moimi ulubionymi, tymi do których zaglądam najczęściej. Tyle że spóźniłam się jeden dzień. W zeszłym tygodniu przeczytałam o akcji i zamiast od razu napisać swój post, to zapomniałam o tym i przypomniałam sobie oczywiście po terminie. Cała ja. Ale mimo to podzielę się z Wami moimi ulubieńcami.

Jeśli nie wiecie na czym polega ta akcja, zajrzyjcie do Andrzeja na ten post i przekonajcie się jakie to jest super. I nie zapomnijcie wziąć udział za rok. Serio, nie zapomnijcie. 

To teraz czas na moje propozycje. Ogólnie to jest straszne, że tylko trzy blogi trzeba polecić, przecież ich w blogosferze jest tak dużooooooo. Strasznie ciężko było wybrać tylko trójkę, dlatego poniżej dodaję jeszcze pięć (liczba nieprzypadkowa, bo moja ulubiona) innych blogów które uwielbiam.


MOI BLOGOWI ULUBIEŃCY - SHARE WEEK 2017


WORQSHOP
Uwielbiam bloga Kasieńki za wszystko, za to że dzieli się tym jak blogować, za piękne zdjęcia, za masę pozytywnej energii, za to że pokazuje jak kolekcjonować wspomnienia w piękny sposób. Wszystko co wleci na bloga inspiruje i motywuje. I to jest najlepsze.

MARTA PISZE
Martę czytam już od bardzo długiego czasu, a może i "od zawsze", i ...zawsze trafia z tematem. Świetnie pokazuje jak korzystać z życia w pełni, podpowiada jak lepiej spełniać się w codzienności, daje fajne rady na problemy, to na serio taki blog z uśmiechem, bo każdy wpis motywuje do cieszenia się życiem a ja to lubię.

DESIGN YOUR LIFE
Bloga Aliny śledzę prawie od samego początku, wpadłam i nie mogłam wypaść. Podoba mi się jak ładnie łączą się kategorie na blogu. Wnętrza, DIY, do tego organizacja, a gdzieś pomiędzy wpleciony lifestyle. Ostatnio pojawił się post w którym Alina pisze, że dobrze zmienić kierunek w jakim się chce iść, i za to właśnie ją uwielbiam.


Teraz czas na ciąg dalszy. Gdyby nie to, że trzeba wybrać tylko trzy blogi to bym napisała listę z 20 blogów albo i więcej. No to teraz czas na moją dodatkową piątkę. Kolejność przypadkowa.


PALM TREE VIEW
Moje niedawne odkrycie, bo Magdalenę śledzę dopiero od kilku tygodni, ale jak tylko wpadłam na jej bloga nie mogę się oderwać. Jest przepiękny dzięki fotografiom jakie Magda wrzuca wraz ze swoimi opisami podróży. A jako geograf nie mogę przejść obojętnie obok tego. Poza tym na blogu jest tak ciepło, miło, że aż się nie chce czasami oderwać.

MAVELO
Bloga Weroniki (mojej imienniczki) odkryłam niedawno i na serio przepadłam, w jeden dzień przejrzałam całe archiwum (serio). Uwielbiam wszystko co jest związane z grafią i DIY, a na tym blogu jest tego ogrom i to takie oryginalne, takie po prostu fajne. Mavelo to blog dla uwielbiających bawić się papierem. Bo jak tam wejdziesz to wpadniesz w wir drukowania i składania niezwykłych rzeczy. Serio.

PO SUKCES NA SZPILKACH
Bloga Kasi odkryłam już jakiś czas temu, ale nie odwiedzałam go, jednak wróciłam ponownie i teraz nie mogę się oderwać. Lubię styl, uwielbiam pomysły, i cenię rady jakie pojawiają się na blogu. Marzy mi się własny biznes i dlatego tak chłonę wiedzę jaką Kasia przekazuje na blogu. To blog dla każdego kto myśli o swoim biznesie i chce odnieść sukces.

POWERPINKYX
Nawet nie pamiętam kiedy zaczęłam czytać bloga Mileny. Jednak polubiłam jej styl i oczywiście fotografię, a potem tak już poszło. Teraz nie wyobrażam sobie nie przeczytania każdego nowego postu. Jeśli lubicie codzienność oprawioną fotografiami to wpadajcie - szczególnie teraz kiedy Milena jest w USA!

KORNELIA KUZMA
Moje najświeższe odkrycie i miłość od pierwszego przeczytania-zobaczenia. Kolejny blog który zachwycił mnie fotografią i tekstem. Tam jest tak pięknie, a ja lubię piękne blogi (taka prawda). Przekonajcie się sami, no już, idźcie na jej bloga.


Jak łatwo można zauważyć - uwielbiam blogi z niezwykłymi fotografiami, fajnym tekstem, i ogromem kreatywności. No i teraz napiszę coś śmiesznego - przez te wszystkie ulubione blogi (oraz inne których nie wypisałam, bo post miałby wtedy 3 kilometry) tak bardzo chcę mieć biurko. I nie pytajcie skąd mi się akurat to teraz wzięło, ale tak jest :D

Zostawiam was z moją listą, a sama idę popracować trochę nad swoim blogiem, bo będę nieco zmieniać kieruneczek. Ale o tym w piątek. ^-^
Obsługiwane przez usługę Blogger.