10 idealnych filmów na Dzień Matki - do obejrzenia z mamą

25 maja

To już jutro! Mama to najważniejsza istota w moim świecie, gdyby nie ona nie wiem czy jeszcze byłabym w stanie funkcjonować. Zawdzięczam jej bardzo dużo, dlatego zawsze staram się dać odczuć mojej mamie, że jest dla mnie wszystkim. W tym dniu też nie będzie inaczej.

Każda mama jest inna, jedne lubią zakupy, drugie ciągle siedzą w kuchni, a jeszcze inne robią co innego.
Nie zawsze uda się wyjść z mamą gdzieś na miasto, albo nie zawsze ma się możliwość fundować mamie atrakcje przez cały dzień, za to każdy z nas ma możliwość zrobienia popcornu i zabrania mamę w świat filmowy. Kino? Ależ nie?! Przygotowałam dla was listę fajnych komedii do obejrzenia z matulą, bo to komedia z mamą w roli głównej.

Może akurat w ten weekend będzie padać? A to wtedy najlepszy pretekst by zobaczyć poniższe filmy.


10 idealnych filmów na DZIEŃ MATKI1. Wielki podryw
2. Dzień Matki
3. Zakręcony piątek
4. Złe mamuśki
5. Kandydat na męża


6. Mamma mia!
7. A właśnie że tak
8. Mama na obcasach
9. Wścibska mama
10. Mama w opałach

*okładki pochodzą z serwisu filmweb.pl 

Po kliknięciu na tytuł filmu można znaleźć opis. Na pewno znajdziecie coś dla siebie. Ja osobiście uwielbiam film "A właśnie że tak". Lekki z fajną obsadą filmową i miłym klimatem. Jednak polecam zobaczyć każdy. Chyba że wasze mamy nie lubią filmów, tak jak moja. Zawsze się zastanawiam po kim mam to zamiłowanie filmowe, skoro moja jest przeciwniczką? :D

Zamiast seansu można wymyślić coś innego, i do tego jakiś prezencik. A tu też się robi pod górkę, bo co można dać mamie, jeśli ma wszystko, tak jak moja? Ja stawiam na prezent od serca. Moja matula nie lubi niepraktycznych rzeczy, za to zawsze uwielbiała i nadal uwielbia rzeczy zrobione własnoręcznie. Dlatego w tym roku skorzystam ze wspaniałych kartek od Mavelo (spokojnie, moja mama nie czyta blogów), która robi niesamowitą grafikę. Skorzystałam już z kartek które dałam (wraz z siostrą) na urodziny moje mamy, które były dwa tygodnie temu. Co ja właściwie będę gadać cały cykl dla mamy jest super musicie sami zobaczyć. Poza tym kuszą mnie też kupony dla mamy, przygotowane przez Paulinę z OneLittleSmile.

Można też usiąść i najzwyczajniej porozmawiać, zjeść ciastko, wypić kawę. Ważne żeby ten dzień spędzić z mamą. ^-^
Obsługiwane przez usługę Blogger.