projekt.MARZENIA - podsumowanie + grafika do wydrukowania


Gdy zaczynałam ten projekt nie sądziłam, że będzie on taki trudny. Wydawało się to takie łatwe, bo nie łatwo jest pisać o czynnikach emocji, działaniu, itp. Pisałam ten projekt dla siebie, ale też dla was abyście zobaczyli, że słowo marzenia nie jest czymś błahym, ono ma w sobie wiele. Osiem liter, osiem różnych czynników wpływających na spełnianie marzeń. Każdy z nich tak samo ważny aby nasze przedsięwzięcie się udało.


projekt.MARZENIA 

Motywacja
Angaż
Realizacja
Zdeterminowanie
Emocje
Nastawienie
Inicjatywa
Akcja

(klikając na dany wyraz przeniesiesz się do danego wpisu)

Osiem słów tworzących jedno najważniejsze - MARZENIA. Kiedy zdasz sobie sprawę jaka to praca nad swoimi ograniczeniami, nad systematycznością, nad upartością, wtedy rozumiesz, że spełnienie marzeń niesie ze sobą ciężką pracę, że spełnianie marzeń nie dzieje się od tak, na pstrykniecie palcem.

Jednego tylko w tym zestawieniu nie ma - czasu. To on jest największym wrogiem, ponieważ nie poczeka, lecz będzie pędził. Dlatego marzeń nie ma co odkładać, ja wiem, że można je spełnić w każdym wieku. Ale po co je odkładać? Żeby później żałować, żeby później pluć sobie w brodę, że dawno mogły być spełnione.

Mimo, iż to ciężka praca, wiele przeszkód, zamykanych drzwi ale też otwieranych okiem - to warto! Mówię wam, warto podążać za marzeniami, warto starać się by osiągnąć cel. Po prostu warto!

Moje marzenia?

Powoli się spełniają, tzn. ja je realizuje, bo same na pewno się nie spełnią. Niestety nic nie dzieje się od razu, trzeba pracować na to aby marzenia udało się zrealizować. Wszystkie osiem punktów przyjęłam do wiadomości, zdaje sobie sprawę z ich "potęgi", dlatego idę powoli ale do przodu. Wiecie, książkę nie łatwo jest napisać gdy ma się sprawy codzienne, ale piszę, cały czas i skończę ją, bo dość odkładania "na później".

Mała niespodzianka!

Tak jak obiecałam, mam dla was małą grafikę tego projektu. Oczywiście nie jestem specem od pięknych grafik iście z profesjonalnego studia. Jestem tylko przeciętną dziewczyną z miłością do pisania :D Dlatego grafika jest ale skromna, jednak powiesić można, i nawet trzeba, by wiedzieć, że warto mimo tylu przeszkód.


Jeśli spodobała wam się grafika i pobraliście dajcie znać, możecie nawet na insta oznaczać #projektmarzenia, oraz mnie @weronikaroza bym mogła zobaczyć, że spełniacie marzenia (będzie mi bardzo miło jeśli skorzystacie z mojego projektu). Chętnie też poczytam o waszych planach w komentarzach, oczywiście tych którymi chcecie się podzielić. ^-^
Obsługiwane przez usługę Blogger.