Akcja "odkrywamy blogosferę" - nowe blogi które odkryłam na Dzień Blogów

31 sierpnia

Dzisiaj Dzień Blogów! Uwielbiam poznawać, wyszukiwać i znajdować z zaskoczenia nowe blogi. Lubię odkrywać takie które są prawie nieznane bo z takimi czuję więź i nie wiem dlaczego, ale tak mam. Większość blogów poznaję gdy przechodzę z jednego na drugi lub przez komentarz danego autora. Tak najlepiej poznać i wyszukać coś ciekawego, coś dla siebie. Więc komentujcie! =]

Nowa akcja "odkrywany blogosferę" jest kolejną wspaniałością w świecie blogerów. Bo nie chodzi o to jakie blogi lubisz najbardziej, ale jakie nowe, mało znane blogi odkryłeś ostatnio. I to jest genialne! Bo wielcy nie potrzebują takich akcji, lecz potrzebują jej ci mniejsi. Dlatego w natłoku spraw postanowiłam, że jednak dołączę do akcji i napiszę kogo to ja nowego znalazłam i dodałam do obserwowanych.

Akcja jest szerzej opisana u dziewczyn które są pomysłodawczyniami. Koniecznie do nich zajrzyjcie!

Milena - najlepszapora.pl
Nikolina - fitkola.blogspot.com

Zawsze mam problem z ograniczeniami, bo nigdy nie potrafię zmieścić się w limitach. Jak mam wybrać 3 blogi skoro ja już znalazłam 5! A zapewne będzie tego więcej po dzisiejszym dniu :D


3 ODKRYTE BLOGI dzięki akcji "odkrywany blogosferę"

Nigdy nie potrafiłam pisać o sobie, to niestety przełożyło się też na opisy innych - bo ja potrafię pisać o wszystkim lecz pisać o czymś, o kimś nie potrafię. Pewnie dlatego nie piszę recenzji książek czy filmów bo po prostu nie umiem. Więc "dlaczego lubię tego bloga?" też nie doczeka się tysiąca słów. Musi wystarczyć krótko dlaczego tak jest, nie rozpiszę się. Wiem że to jest dziwne, bo piszę powieści, a głupia nie umiem w kilku zdaniach napisać odpowiedzi na powyższe pytanie. Cóż jestem sprzecznością życia swojego. Dlatego koniecznie wpadajcie do dziewczyn na blogi i sami się przekonajcie. Let's go!


Zachwyciłam się, tak po prostu.


Spodobał mi się i tyle.


Coś mnie urzekło, tak bardzo, bardzo.


To są blogi które odkryłam dosłownie wczoraj. Lecz to nie koniec. Ponieważ ja prawie co miesiąc znajduję kilka ciekawych blogów (nie chcecie wiedzieć ile pozycji ma moja lista odwiedzanych blogów, mówię wam, nie chcecie wiedzieć), to chciałabym wam dorzucić moje 3 propozycje. Im więcej "dzielenia się" nowo poznanymi blogami, tym lepiej! 


3 NIEDAWNO POZNANE BLOGI które uwielbiam


Bloga Pauliny poznałam dzięki komentarzu jaki pozostawiła u mnie. Wpadłam do niej i zostałam. Po prostu.


Spodobał mi się blog Matyldy od pierwszego wejścia. Nie powiem wam za co lubię ten blog, bo właściwie za wszystko.


Niesamowity blog. Cudowne zdjęcia i wspaniałe teksty tworzą przepiękną jedność. I za to wpadam na bloga Kornelii.


To tyle, mam nadzieję że odkryliście coś nowego, a dziewczynom dziękuję za to że mają swoje miejsce w sieci, bo inaczej nie miałabym gdzie zaglądać =] A ponieważ listę blogów mam krótką (sarkazm :P) to teraz idę szukać nowych. Buziaki!
Obsługiwane przez usługę Blogger.