Lista Świątecznych Filmów do odhaczenia!

15 grudnia

Pomysł na zebranie wszystkich świątecznych filmów w jednym miejscu wpadł mi do głowy w sekundę. I pomyślałam, czemu nie zrobić Listy Świątecznych Filmów do odhaczenia? Zamiast skakać co chwila na mój blog i szukać dwóch list z filmami, wydrukujesz listę z pdf i gotowe.

Może i tym postem zabiję statystyki na blogu ale lubię wygodę. A taka lista to właśnie takie ułatwienie. Gdybym miała taką listę jakiś czas temu, oszalałabym ze szczęścia. Nie oszukujmy się, każdy lubi gotowce. Zamiast szukać czegoś nowego, fajnego, to ściągasz sobie taką listę i masz z głowy trudzenie się z wynajdywaniem romantycznych świątecznych filmów.

Na liście znajdują się filmy z zeszłego roku i z listy którą publikowałam ostatnio. Z miejscami do stawiania znaczków gdy dany film zostanie obejrzany. W fajnej świątecznej oprawie. Mam nadzieję, że się wam spodoba.

ah, te moje tragiczne fotki :DJa w tym roku kilka filmów już obejrzałam. Jednak spoko jeszcze zostało, ale do końca stycznia daleko :D
Zawsze zaczynam od nowości, później od moich ulubionych, a na końcu tych których dawno nie widziałam. Z niecierpliwością więc czekam co tym razem nowego będzie w telewizji.

Dajcie znać który film jest waszym ulubionym. Miłego, długiego seansu! =]
Obsługiwane przez usługę Blogger.