Kolorowy planner - kalendarz tygodniowy - uniwersalny

24 września

Niedługo październik a co za tym idzie studenci też będą wracać do nauki. Na studiach jest inaczej niż w szkole, rozkład zajęć jest ruchomy, bywają okienka / przerwy między zajęciami. Jest dużo więcej "organizacji", albo jak kto woli samoorganizacji. 

Po ostatnim kolorowym kalendarzu wiedziałam że stworzę też planner tygodniowy, taki dla studentów, ale też dla każdego kto woli taki system planowania. Oczywiście nie mogło się obyć bez kolorów - chociaż tym razem bardziej stonowanie. Kolory pomagają w usystematyzowaniu, pomagają się lepiej zorganizować, a przede wszystkim pomagają w zapamiętywaniu. 

Ostatnio nawet wspominałam siostrze, że brakuje mi studiów i tego całego uczenia się, tej organizacji, tych wszystkich wspaniałych "rzeczy". Możecie mi nie wierzyć ale ja uwielbiałam studia. Pewnie dlatego że mój kierunek był ciekawy, a właściwie co najważniejsze - ciekawił mnie, więc chętnie przyswajałam wiedzę. Chciałabym móc znowu się uczyć tych fajnych rzeczy z geografii. Ale to nie o tym wpis. 


Kalendarz tygodniowy jest oczywiście w kolorze i polecam go takiego drukować. Jest w trzech wariantach więc każdy znajdzie coś dla siebie. 


KALENDARZ TYGODNIOWY 1 - pobierz za darmo
KALENDARZ TYGODNIOWY 2 - pobierz za darmo
KALENDARZ TYGODNIOWY 3 - pobierz za darmo


Mam nadzieję, że przyda się planner tygodniowy. Wszystko wtedy fajnie widać. 

Kalendarz nie ma dat bo jest uniwersalny więc można go dostosować do każdego tygodnia, to zawsze ułatwia, i nie trzeba wydawać fortuny na kalendarze z wyznaczonymi datami. 

Jeśli podoba się planner i skorzystaliście dajcie znać. 
Obsługiwane przez usługę Blogger.