Jesienna obowiązkowa lista 10 przyjemności

15 października

Jesień zaczęła się już na dobre, temperatury spadły, drzewa zaczynają zmieniać barwy, wszystko nabiera oddechu przed zimą. Ale to tylko jesień puka do naszych drzwi. Jak każda pora roku co roku, i ona ma dla nas wspaniałe przyjemności którymi nas ugości. Trzeba tylko się dobrze przygotować na ten miły czas.

Jesień jest super!

Jeśli jeszcze się nie przygotowaliście na jesień to mam przykrą wiadomość ona już tu jest i ma dla nas super przyjemności które koniecznie trzeba dorzucić do kolekcji - bucket list! A co to takiego...


Jesienna obowiązkowa lista 10 przyjemności


1. kakao
Obowiązkowy napój na chłodne wieczory. Należy zaopatrzyć się w kilogramy i co wieczór cieszyć się smakiem.

2. kasztany 
Najlepiej zebrać na spacerze, i to kilka aby były wszędzie, jako dekoracja, jako amulet, jako mała przyjemność do trzymania w ręce. Pamiętajcie kasztany pochłaniają złe emocje. 

3. sweter
Cieplutki, miły i najlepiej za duży, taki idealny do wtulenia się.

4. dynie
Nie dlatego że idzie Halloween, ale dlatego że to wspaniała dekoracja która umila zmęczone oczy; piękne, małe dynie wzbogacają wystrój wnętrza, ale też są przepiękną dekoracją i sprawiają przyjemność.

5. koc
Najlepiej taki w ulubione wzroki, mięciutki, którym można się opatulić, zwinąć w kokon i obejrzeć dobry film. 

6. kapcie
Idealne kapcie to takie które są... idealne, takie które dają ciepełko, sprawiają że nigdy nie chcemy się z nimi rozstawać i byśmy chodzili w nich wszędzie.

7. kolorowe liście
Liście pozbierane na spacerze, które później muszą koniecznie trafić jako bukiet do wazonu. Taka piękna dekoracja sprawia że jesień jest przyjemniejsza. Chyba że macie kota który w sekundę rujnuje tą wizję, hmmmm. 

8. świeczki
Co ja mam dużo napisać, świeczki dają przyjemności zapachowe, to jest przyjemność sama w sobie, czuć niesamowite zapachy w chłodny lub deszczowy wieczór - to aż uśmiech sam przychodzi. 

9. książka
Zagłębienie się w niesamowite historie to plan idealny, nic tak nie pobudza wyobraźni jak zapadający zmierzch, zachody słońca albo odgłosy deszczu na parapecie. 

10. zdjęcia
Spadające liście, i ten moment w którym to wszystko zostaje uchwycone - cudo, koniecznie trzeba iść na spacer i brodzić w liściach, uchwycić każdy moment tej chwili, tej przyjemności.


Tak wygląda lista przyjemności na jesień, koniecznie to odhaczenia, bo jak jak napisane jest "obowiązkowa" dla przyjemności. Bo inaczej może być szaro, buro i ponuro, serio. Także do dzieła, niechaj ta jesień będzie wyjątkowa!

Podziel się swoją jesienną przyjemnością... ;)

Obsługiwane przez usługę Blogger.