30 świątecznych filmów w romantycznym wydaniu - cz. 4 🎄

21 grudnia

Jak co roku przedstawiam kolejne 30 świątecznych filmów. Tym razem nie było łatwo - nie dlatego że nie miałam wystarczającej ilości, a dlatego że właśnie w tym roku było tych filmów ponad liczbę 30. Ale wybrałam te które były w zeszłym roku aby nie zapomnieć o nich, oraz część z tego roku które pojawiły się najszybciej. Reszta będzie za rok (bo szykuje się jeszcze kilka premier filmowych). 

Zapewne większość znacie, jednak każdy film to magia, święta i miłość w powietrzu - czyli to co lubimy najbardziej, więc w okresie świat można oglądać je po kilka razy. 


30 ŚWIĄTECZNYCH FILMÓW w romantycznym wydaniu - cz. 410. Ostatnie święta w domu - Last Vermont Christmas (Last Christmas at Home)

* okładki pochodzą z serwisu fimweb.pl i imdb.com


Kolejna partia cudownie romantycznych filmów z motywem świąt. Za kilka lat aby obejrzeć wszystkie filmy z moich zestawień trzeba będzie chyba zaczynać oglądać już w wakacje, haha. Wiem, że w tym roku jest dużo więcej świątecznych filmów, jednak wiele puszczają kilkanaście razy. Dlatego część filmów będzie w zestawieniu za rok. Nasz kraj rozkręca się w ilości nadawania filmów świątecznych, że moje zestawienie chyba nie będzie nadążało. 

Idę oglądać kolejne świąteczne filmy.

Miłego seansu! 
Obsługiwane przez usługę Blogger.