20 najlepszych filmów dla młodzieży - Hello High School

18 stycznia

Uwielbiam filmy młodzieżowe. One mają w sobie coś beztroskiego. A ja lubię te małe problemy które wydają się dla nich tak wielkie jak świat. Lubię też filmy dla młodzieży bo moim zdaniem mają przesłanie. Czasami dorośli przestają widzieć co się liczy w życiu - a dzieci to potrafią pokazać. Taka jest prawda. 

Poniżej znajduje się lista 20 filmów dla młodzieży które urzekły mnie i są naprawdę fajne. Czasami głupiutkie ale i bardzo dobre. Pokazują wszystko to przez co przechodzi się w życiu - problemy, radość, smutek, odrzucenie, wygrana, osiągnięte cele. Czasami warto sobie włączyć film dla nastolatków i uświadomić co jest ważne w życiu... pojechałam filozofią, eh. 


20 filmów dla młodzieży - Hello High School

*okładki pochodzą z filmweb.pl


To propozycja najfajniejszych - moim zdaniem - filmów dla młodzieży. Zabawne, wkurzające, pełne nadziei ale i ukrytego przesłania. Zawsze znajdzie się miejsce na dobrą zabawę i trochę refleksji. No dobra - czysta zabawa.

Jeśli jeszcze jakiś film jest godny uwagi - dajcie mi znać. Chętnie zobaczę coś czego nie widziałam. A jeśli już jesteś na etapie studiów to zapraszam do listy o filmach dla studentów - chociaż bardziej skierowałam listę do dziewczyn -> 7 filmów o studiach - dla dziewczyn

W powyższej liście nie powieliłam tytułów filmów z listy filmów o muzyce w której też znajdziemy nastolatków w roli głównej. Bo kto jak nie młodzież marzy o byciu znanym i sławnym. Oraz z listy o tańcu która też jest jedną z najlepszych pasji wśród młodych. Odsyłam do zapoznania się z 5 filmów muzycznych - śpiewanie w roli głównej oraz 30 filmów muzycznych - taniec w roli głównej, w obu zestawieniach znajdziemy cos z młodzieżą. 

Miłego oglądania!

Obsługiwane przez usługę Blogger.