40 komedii romantycznych! ❤️️ cz.4

08 lutego

Kolejny rok i kolejne filmy o niesamowitej historii miłosnej. No bo kto nie lubi oglądać miłości na ekranie - ona jest taka... niesamowita. Wiem, że to tylko filmy, ale one mają w sobie to ziarenko nadziei, że może i spotka nas, dziewczyn, taka "love story".

Może czasami za bardzo chcemy aby nasza miłość tak wyglądała, ale to nie zbrodnia marzyć i śnić o księciu z bajki, wiedząc że nasz przyszły książę wcale nie ma białego rumaka. Marzenia są dobre, o ile nie zatracimy się w nich bezgranicznie. Czasami warto zejść na ziemię i porozglądać się tutaj za NIE księciem z bajki.

Walentynki to wspaniały czas nie tylko dla par. Ale też dla przyjaciół - w ten sposób możemy pokazać im jak bardzo doceniamy to że są. Jestem introwertyczną, lubię spędzać czas z książką albo filmem, albo zagłębić się w swój świat, jednak doceniam każdą chwilę spędzoną ze znajomymi. Szczególnie że oni wiedzą, że mimo iż mam swój świat to jednak nie chcę być w bańce, i wyciąganie mnie np. na zdjęcia zimowe kiedy temperatura jest jak z bieguna, jest tym czego potrzebuję. Walentynki są świetną okazją do okazania miłości w każdej jej postaci. Poza tym nie tylko w Walentynki powinniśmy mówić co czujemy. 


40 KOMEDII ROMANTYCZNYCH! ❤️️ cz.4 (na Walentynki i nie tylko)


*okładki pochodzą z filmweb.pl i imdb.com


Kolejna porcja niesamowitych filmów z miłością w roli głównej. Bo tylko ona jest przecież najważniejsza. Znowu nie wybiorę mojego ulubionego filmu ponieważ byłaby to połowa tej listy. Cieszy mnie jednak, że coraz częściej pojawiają się fajne produkcje. 

Jeśli 40 filmów to mało zapraszam na poprzednie zestawiania. Bo jakby zestawić wszystkie listy wyjdzie 160 filmów. Czy ktoś to kiedyś ogarnie za jednym zamachem? To bardzo duża dawka miłości. Można się nią upić. 

Każdemu życzę chociaż jedną taką wspaniałą przygodę z miłością, która będzie żyła "długo i szczęśliwie". 


Obsługiwane przez usługę Blogger.