Dzień Poezji + darmowy fragment mojego tomiku!


Poezja nie jest bardzo popularna jak książki obyczajowe czy kryminały. Jednak w poezji można znaleźć siebie. Mimo iż czasami utożsamiany literaturę z jego autorem - to poezja ma to do siebie że w słowach, zdaniach, wierszach możemy odnaleźć własne życie. I to jest piękne. Dlatego tak bardzo lubię poezję. 

I chyba lubię się nią dzielić. 

Mój tomik leżał w szufladzie od 2009 roku. Czyli ponad 10 lat. Miałam zamiar go wydać wcześniej ale odwlekałam to bo te wiersze były takie moje. Chciałam aby były moje a jednocześnie aby każdy mógł odnaleźć w nich siebie. Błędne koło. Jednak jak widać przełamałam lody i wydałam go własnymi siłami. Było ciężko, polały się łzy, dużo straciłam pieniążków, czasami żałowałam że nie wydałam go z wydawnictwem. Jednak koniec końców cieszę się że wyszło tak jak wyszło. 

Dzień Poezji - 21 marca

Nie jestem typem handlowca, nie lubię wmawiać ludziom że właśnie tej rzeczy potrzebują, tak bardzo, bardzo, bardzo, że nie mogą bez niej żyć. Dlatego też nikogo nie namawiam aby koniecznie kupił moją książkę. Każdy sam musi zdecydować czy chcę czytać słowa które utożsamiają codzienność, radość, walkę, przyjemność, czy smutek. Dosłownie wszystko a to jeszcze nie koniec - bo przecież można to utożsamić ze swoim życiem. Wow! Nieprawdaż? 

Ale byłoby mi miło gdybyś ją kupił/a :) KLIK

Poezja to droga w którą nie spodziewałam się że kiedykolwiek pójdę. Dla mnie zawsze priorytetem były książki obyczajowe. Jednak jak życie potrafi się zmienić, tak u mnie zmieniła się droga pierwszeństwa. Książki obyczajowe nadal piszę, jednak wolniej, ale wciąż siedzą mi w głowie. Z tego moje serce nigdy nie zrezygnuje. 


Nie jest łatwo. Życie lubi stawiać ambitnym kłody pod nogi. Szczególnie teraz w czasach pandemii. Serce mi pęka co się dzieje z biznesami które muszą się poddać bo nikt im nie pomógł. Mocno trzymam kciuki aby to się zmieniło. Moje kłody też wyrastają w oka mgnieniu. Trzymam się tylko dzięki marzeniom, rodzinie, i małym celom które staram się realizować. 

Jednym z nich jest redagowanie drugiego tomu "Wspomnień". Drugi tomik zapowiedziałam na grudzień jednak już teraz muszę zająć się układem graficznym i merytorycznym. Cieszę się. To miłe uczucie realizować coś, co ktoś inny może wziąć później w łapki. Marzenia są po to aby ujrzały światło dzienne - pamiętaj o tym. 


Dzień Poezji to dobry dzień aby dla niezdecydowanych pokazać że świat wierszy jest niesamowity. Potrafi dać ziarenko w postaci myśli, a potem kiełkuje i te myśli się rozrastają. A potem już tylko wciągają cię w swój własny monolog, który czasami potrafi zdziałać cuda. Dlatego ja, dzisiaj, daję Wam to ziarenko w postaci fragmentu mojego tomiku. 

przeczytaj DARMOWY FRAGMENT "Wspomnienia Księżycowej Gwiazdy" 

Jest to fragment - 1 rozdział - Czytaj, puszczaj w świat słowa, dziel się odczuciami, miej w głowie kiełkujące ziarenka myśli. Daj się ponieść temu co sprawia że zastanawiasz się nad każdym zdaniem, nad sobą. A co najważniejsze - wpuść do siebie emocje. Nie odrzucaj ich, poczuj je. 
Chcesz kupić mój tomik? Niezmiernie się cieszę. Wystarczy przejść na stronę i podać dane do wysyłki a ja z uradowanym sercem zapakuje twój egzemplarz i puszczę go do ciebie. KLIKNIJ ABY KUPIĆ
Możesz też napisać do mnie maila.   :)Obsługiwane przez usługę Blogger.