10 fascynujących filmów o rekinach

24 czerwca

Na przekór wszystkiemu rekiny wcale nie są takie straszne. Bije od nich złowrogość i siła, ale dzięki nim jest równowaga w oceanach. Jednakże jak wiadomo pewne znane miejsce które produkuje filmy i zaczyna się na literę H - ukazuje że rekiny są okropne, straszne i jedzą ludzi (tak naprawdę to my im wcale nie smakujemy - za dużo w nas kości a za mało tłuszczu). 

Dzień Rybołówstwa (27.06) to dobry dzień na przedstawienie rekinów w dobrym świetne pokazując filmy gdzie są one przerażające - totalna przeciwstawność. A co! Ja uwielbiam sprzeczności, uwielbiam nawiązywać do fajnych "świąt" i lubię mówić o planecie (jak na geografa przystało). Lubicie rekiny? 

Filmy z rekinami nie powalają - przyznajmy to szczerze. Dlatego jeśli przeczytacie tytuł postu jeszcze raz i dorzucicie sarkazm to od razu będziecie wiedzieć o co chodzi w dzisiejszym poście. Nie ma filmu który byłby tak genialny że aż zapierałoby dech w piersi. 


10 fascynujących filmów o rekinach * okładki pochodzą z filmweb.pl

Oglądam bardzo dużo filmów jednak te z rekinami nie są moimi ulubionymi. Z tej dziesiątki oglądałam chyba 6. Reszta jest z poleceń, tych lepszych. Gdybym miała wybierać to "183 metry strachu" byłby dla mnie najlepszy, ten film po prostu bardzo przypadł mi do gustu. 

Temat rekinów w dniu dzisiejszym nie jest przypadkowy. Oprócz promowania ciekawych dat wybrałam go jeszcze z powodu tego iż zaczynają się wakacje - a ja w taki sposób ostrzegam przed wejściem do wody, hahaha :D

Miłego oglądania i udanych wakacji!

Obsługiwane przez usługę Blogger.