5 horrorów dla bojaźliwych - na Halloween

28 października

Horrory to nie moja bajka. Nie lubię ich, zawsze się boję i żadna siła nie zaciągnie mnie przed telewizor. Jak byłam mała lubiłam odkrywać nowe gatunki filmowe i oglądałam wszystko jak leci, nawet horrory. I to wtedy się do nich zraziłam bo, po 1. - zawsze oglądałam je zza palców, tak się bałam, po 2. pół nocy później nie spałam, a następnego dnia w szkole przysypiałam na lekcjach, albo chodziłam po korytarzach jak zombie. Dlatego horrory omijam z daleka. A przynajmniej tak było do pewnego czasu.

Pierwszy horror po okresie "nie oglądam horrorów" był lekki. Niby z kategorii horrory, ale nie był straszny - obejrzałam go tylko dlatego że siostra mnie namówiła, i tłumaczyła że nie będzie tak strasznie - dałam się skusić. nie było źle. Za to późniejsze horrory które oglądałam zachęciły mnie moimi ulubionymi aktorkami. I tak zaczęłam mówić "nie lubię horrorów" a nie "nie oglądam horrorów". No bo przecież czasem coś obejrzę, chociaż nadal ich nie lubię. 

Nie jest tak że oglądam wszystko jak leci. Oglądam tylko te horrory w których grają moje ulubione aktorki, lub trailer mnie przekona że nie jest taki straszny. Innego horroru nie tknę. 

Tak dochodzimy do mojej listy. Poniższe 5 horrorów jest dla tych co nie lubią się bardzo bać, tylko tak trochę. Jednak i tak na pierwszy raz polecam oglądać z kimś, lub w ciagu dnia. hahaha


5 HORRORÓW DLA BOJAŹLIWYCH - na Halloween1. Oko - The Eye (2008)

2. Carrie - Carrie (2013) 
*okładki pochodzą z serwisu filmweb.pl


Oto horrory które jeszcze jestem w stanie obejrzeć. Dla tych co je uwielbiają zapewne moje propozycje będą jak zwykły film. Ale dla tych co się boją to i tak będzie niezła dawka adrenaliny. 

Oczywiście dla tych co lubią horrory wciąż idealna jest lista 30 horrorów, którą stworzyła moja kuzynka, wielbicielka wszystkiego co straszne. 
A jeśli chcesz poczuć się przed telewizorem jak prawdziwy stwór z piekła rodem polecam straszne napoje.

Jeśli znacie jeszcze jakiś film który idzie obejrzeć bez nieprzespanej nocy, dajcie znać w komentarzu, może się skuszę.  :D

Obsługiwane przez usługę Blogger.