Jak to jest być skromnym autorem?

12 grudnia

Jak to jest być skromnym autorem? Miło. Mam na koncie dwie książki, obie to tomy wierszy które pisałam dawno temu. Poezja nie jest chodliwa, jednak czuję w serduchu że dobrze robię
wysyłając moje słowa w świat. 

Myślałam, że moją przygodę zacznę od prawdziwych powieści. Jednak los chciał że to poezja była wyżej niż historie moich bohaterów. I tak po kolejnych latach napisałam dwa tomiki, a powieści są zapisane w plikach na laptopie i czekają na wydawców. Odważę się rozpocząć ten nowy rozdział bo ja tego chcę. To nie jest kaprys, to marzenie, a marzenia trzeba spełniać. 

Powoli do przodu, muszę się podnieść z wszystkich zdarzeń jakie przydarzyły mi się w życiu. Nie łatwo będzie wrócić do codzienności ale taka jest kolej rzeczy. 

Jednak nie odbiegając od tematu - być skromnym autorem to nawet zaleta, jeszcze nikt mnie nie zna, a ja lubię być trochę tajemnicza. Wolę aby moje słowa miały większą moc niż zdjęcia mnie samej. Z czasem i tak będzie o mnie słychać (marzenia są dobre) bo powieści mają swoich autorów. A ja ostatnio tak dużo klikam w klawiaturę

Być skromnym autorem to też wada bo tak mało osób wie o istnieniu moich książek. A wiersze które się w nich znajdują nie są tylko "moje", one są dla każdego. Wiersze to cudowne stwory które mogą identyfikować się z każdym. I nawet teraz, po latach, czytając moje wiersze, nie wierzę że wiele z nich odnosi się do obecnych sytuacji z moimi emocjami. A przecież pisałam je lata temu. To jest takie niesamowite!

Wiersze są ponadczasowe i nie mają limitów wiekowych. Dlatego tak bardzo je kocham. Wiersze są dla każdego, bo każdy znajdzie w nich cząstkę siebie.


Bycie skromnym autorem jest jak uśmiech. Niby to tylko uśmiech ale jakie emocje wywołuje. 


Dzisiaj premiera mojej drugiej książki - "Wspomnienia Nieprzytomnych Myśli"!!! To jest niesamowite!
Wiem, że poezja nie jest na szczycie zainteresowań każdego, ale jeśli chcesz kupić moją książkę, zapraszam na -> www.weronikaroza.pl <- teraz jest możliwość kupienia przez stronę. 


***

W moim najnowszym tomie są podziękowania dla czytelników bloga - bo dzięki wam wiem, że warto robić to co się kocha. Bo przecież tytuł książki i bloga to nie przypadek... a może? 


PS. Zdradzam już teraz że za rok 3 tom!!! I tak jak założyłam sobie na samym początku trzeci tom będzie ostatnim z serii "Wspomnienia". Już się nie mogę doczekać! :)


Obsługiwane przez usługę Blogger.