To już ostatnie "Wspomnienie"

12 grudnia


Kolejny rok mija, to kolejny rok w którym wydałam tomik wierszy z serii "Wspomnienia", tym razem ostatni. Bo tak jak sobie założyłam, chciałam wydać 3 tomy i w tym roku wydaję ostatni. Czas szybko leci. Czasami odnoszę wrażenie, że on wcale nie spogląda na ludzi którzy nie potrafią ogarnąć swojego dnia.

Ten rok był ciężki, pod wieloma względami. Także w pisaniu, miałam ogromny problem napisać cokolwiek. Nie chciało mi się, nie miałam weny, nie potrafiłam skleić chociażby jednego zdania. Ciągle coś mi przeszkadzało, ciągle coś mi się nie podobało. Często nie miałam ochoty siadać i pisać. Dlatego tak wiele rzeczy ułożyło się nie tak jak powinno i może dlatego nie do końca jestem zadowolona z tego roku jaki mija. W tym z tego ostatniego tomu. Z jednej strony nie jest idealny co mnie trochę irytuje, a z drugiej cieszę się że mam już to za sobą. To jest straszne. 

Nie przestałam pisać wierszy, one są jak rzepy nie odczepią się. Jednak nie mam ich tylu aby zacząć wydawać kolejną serię. Robię sobie dłuższą przerwę od nich. Nie zamierzam jednak przestać pisać, w przyszłym roku założyłam sobie, iż w końcu zabiorę się za dokończenie moich powieści. Na tym chcę się skupić. Lecz jeszcze jest ten rok więc pierw skupmy się na ostatnim tomie moich tomików wierszy.


Dzisiaj jest premiera ostatniego tomu serii "Wspomnienia" - Wspomnienia Zaczarowanej Duszy. Książkę można zamówić na www.weronikaroza.pl będzie mi miło. A w przyszłym roku widzimy się, mam taką nadzieję!, na stronach moich powieści.


Przyjemnego czytania! Cokolwiek złapiesz do ręki :)
Obsługiwane przez usługę Blogger.