10 złotych zasad spełniania marzeń!

17 czerwca

Marzenia mamy różnej wielkości, od małych - jak kupno wymarzonego telefonu, po wielkie - jak wyjazd na wymarzoną wycieczkę. Jednak nie ważne jakiej są one wielkości, zawsze warto spełnić je wszystkie. Wiele jest wskazówek jak dążyć do spełniania marzeń, nigdy nie rezygnować, nie poddawać się, i tak dalej, dalej, dalej. I jeśli myślisz, że moje 10 złotych zasad to całkiem coś nowego, jeszcze nie odkrytego to... grubo się mylisz.

Jak spełnić marzenia? Ty już wiesz. Będzie dokładnie to wszystko co już przeczytałaś w każdym innym miejscu w internecie. Bo jak głosi znana prawda: Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. Każdy to zna, nic odkrywczego.

To może - skoro to już wszystko było - przejdziemy do...


10 ZŁOTYCH ZASAD spełniania marzeń


1. Miej prawdziwe marzenie
Ten punkt może wydawać się śmieszny, ale jest jako pierwszy bo jest ważny. Co znaczy prawdziwe marzenie? To takie które jest realne czyli np. napisanie książki, albo kupno domu, nie takie jak np. polecieć na księżyc. Chodzi o to, że ty jako marzyciel jesteś w stanie je zrealizować.

2. Uwierz w siebie 
Nikt inny nie zrobi tego za ciebie, a bez tego daleko nie zajdziesz.Ważna jest wiara w siebie, w swoje możliwości, bo możesz wszystko!

3. Bądź uparty
Poddanie się jest łatwe, wystarczy wszystko rzucić, ale upartość to cecha nielicznych, dlatego na pewno musi znaleźć się na twojej liście cech, bez tego daleko nie zajdziesz.

4. Zrób pierwszy krok
Każda droga wiąże się ze zrobieniem chociaż jednego kroku, i tak samo jest w marzeniach, żeby cokolwiek sprawiło aby się udało trzeba zrobić krok do przodu. W napisaniu książki - trzeba pisać, w zdaniu prawa jazdy - trzeba zapisać się na kurs. I tak dalej.

5. Działaj w tym kierunku
Na pierwszym kroku niestety nie można poprzestać, trzeba działać dalej. Stawiać kolejne kroki, żeby potem móc biec. Bez działania nigdy nie dojdzie się do końca. "Samo się" nie istnieje. 

6. Rusz tyłek
Kanapa nie pomoże ci w niczym, wręcz przeciwnie ona trzyma cię w swoich sidłach bylebyś tylko z niej nie wstała. W ten sposób nic nie osiągniesz, a nie na tym polega spełnianie marzeń. Trzeba zaprzeć się i ruszyć aby cokolwiek zdziałać.

7. Walcz
Na swojej drodze znajdziesz wiele dołków, wiele przykrych słów, do tego dorzuć kilkanaście niepowodzeń, i tysiące zdań typu "wale to", lecz mimo tego musisz walczyć. Przełamać te wszystkie obawy, nie przejmować się i walczyć!

8. Nie odkładaj na później
Mimo iż myślisz że masz czas, to go nie masz. To nie jest tak, że im szybciej zaczniesz tym lepiej, chodzi o to że jeśli czegoś pragniesz tak naprawdę na świecie, to nie warto tego odkładać.

9. Myśl pozytywnie
Aby cokolwiek osiągnąć trzeba pod każdym względem myśleć pozytywnie, bez tego można się załamać po pierwszym niepowodzeniu, a to w niczym nie pomoże. Tylko pozytywne myślenie działa cuda, narzekanie zabija marzenia.

10. Nie poddawaj się
Przenigdy tego nie rób, ponieważ kiedy to zrobisz, to na pewno będziesz żałować do końca życia. Po to się marzy aby cieszyć się chwilą spełnienia naszych pragnień, celów, marzeń, więc nie rezygnuj.


Chciałabym napisać coś bardziej odkrywczego, ale nie mogę, nic innego odkrywczego nie istnieje. A ty na którym etapie jesteś? ^-^

Oczywiście jak zawsze w takich przypadkach mam przygotowaną grafikę do wydrukowania. I jak zawsze będę krzyczeć, że grafikiem nie jestem - robię co mogę, ale chyba pisanie jest bardziej dla mnie, niż obrazki. Starałam się.Jeśli spodobała ci się grafika, i ją wydrukowałaś - daj mi znać, chętnie zobaczę jak spełnia marzenia. Oznacz mnie też na Instagramie @weronikaroza lub daj #nieprzytomnemysli #10zlotychzasad  ^-^

Grafika - co i jak:
- format A4
- drukuj w wysokiej jakości, a kolory będą intensywniejsze
Obsługiwane przez usługę Blogger.