7 zwariowanych filmów na Dzień Ojca

24 czerwca

Wczoraj był Dzień Ojca i może spóźniłam się o jeden dzień to weekend nadal trwa. A to najlepszy czas aby spędzić go ze swoim tatą i robić coś niesamowitego. Żeby było na przekór (oglądanie jest statyczne a nie zwariowane) mam dla was listę filmów które warto zobaczyć z tatą - tyle zabawy nigdy nie widzieliście (chyba).

Mój tata całe moje życie był w rozjazdach, ale tak to jest jak pracuje się albo na autokarach albo na ciężarowce. Nie ma telewizji na co dzień, dlatego lubi włączyć sobie jakieś dobre kino. Tato uwielbia filmy (mam to chyba po nim) i zawsze staram się znajdywać coś nowego do obejrzenia. Dlatego wpis dedykuje tacie, a was zapraszam do listy.


7 zwariowanych filmów na Dzień Ojca1. Tata kontra tata
Wojna domowa między ojcem a ojczymem rozpoczyna się, gdy ten pierwszy wraca "do domu". 

2. Pacyfikator
W niewyjaśnionych okolicznościach ginie pracujący dla rządu profesor. Opiekę nad jego niesfornymi dziećmi otrzymuje nieustępliwy agent służb specjalnych.

3. Plan gry
Bajecznie bogaty, uwielbiany przez wszystkich Joe Kingman pewnego dnia odkrywa, że ma córkę! Od teraz będzie musiał znaleźć czas na wychowywanie swojego dziecka, czytanie bajek i bieganie na kurs baletu.

4. Małolaty u taty
Charlie Hinton wraz ze swoim przyjacielem tracą swoje posady. Są zmuszeni zrezygnować z prestiżowego przedszkola. Charlie postanawia więc sam założyć nowatorskie przedszkole z niekonwencjonalnymi metodami wychowania dzieci.

5. Super tata
Lekkoduszny Sonny Koufax musi się zaopiekować pięcioletnim synem współlokatora. Chcąc udowodnić swojej dziewczynie, że potrafi być odpowiedzialny, udaje ojca chłopca.

6. Duże dzieci
Piątka przyjaciół z dzieciństwa spędza razem ze swoimi rodzinami weekend w domku nad jeziorkiem. Podczas pobytu wracają do dawnych wspomnień i pokazują pociechom, jak się kiedyś bawiono. 

7. Stare wygi
Dotychczasowe życie dwóch biznesmenów u szczytu kariery ulega komplikacjom, gdy muszą zaopiekować się dwójką dzieci.


Ile przy tym jest śmiechu, boki można zrywać (dosłownie!). Oby wam się spodobało i waszym tatom też. Ja idę świętować ten dzień bez taty (przenosimy go aż wróci do domu). A wtedy zrobimy sobie mały seans z popcornem - jak w kinie, bo nigdy nie mam jak zabrać taty przed wielki ekran. ^-^


* okładki i opisy pochodzą z serwisu filmweb.pl
Obsługiwane przez usługę Blogger.