10 romantycznych filmów o planowaniu ślubu / wesela

06 sierpnia

Weselny klimat jest mi obcy ale lubię romantyczne filmy i białe sukienki. Może kiedyś jak byłam mała myślałam o tym trochę ale z wiekiem jakoś przestało mi na tym zależeć. Wiem, dziwna jestem, a może po prostu brakuje mi JEGO by zacząć o tym myśleć. Jednak mimo tego moja miłość do oglądania... miłości na ekranie nie zmalała, a wręcz urosła. Lubię te wszystkie romantyczne zakończenia które kończą się słowem "tak" (z ang. I Do, haha). 

Filmów o miłości jest bardzo dużo. Filmów o ślubach trochę mniej, ale gdyby tak spojrzeć to prawie każdy kończy się wielkim happy endem. I niech mówią co chcą, to i tak to jest wspaniałe, a ta biel i weselne dzwony to tylko dodatkowy element. 

Mimo zaistniałej sytuacji na całym świecie, ślub to i tak element życia. Czy bierzesz go w tym roku czy za rok, jest tak samo ważny. Jeśli nie masz ślubu w planach, jak ja, to pozostają nam świetne filmy dzięki którym możemy na chwilę przenieść się do historii przesyconej całą tą magią. 10 romantycznych filmów O PLANOWANIU ŚLUBU / WESELA 


9. Zapraszamy na ślub - Bridal Wave

*okładki pochodzą z serwisu imdb.com 

Mam nadzieję, że spodobają wam się moje propozycje. A może już część widzieliście, dajcie znać. Moimi ulubionymi jest "Moje najlepsze wesele", "Zatrzymać ślub" i "Ratujmy wesele". Znam te filmy dosłownie na pamięć. Ale szczerze, to uwielbiam każdy który znalazł się w tej 10. 

Na tym nie koniec, bo mam w przygotowaniu kolejne 10 romantycznych filmów ale tym razem ze ślubem / weselem w tle. Do następnego, i miłego seansu! 
Obsługiwane przez usługę Blogger.