10 romantycznych filmów ze ślubem / weselem w tle

20 sierpnia

Magiczny czas, to ten w którym wszystko jest jak z bajki. Raz jesteś gościem i oglądasz całość z boku, raz jesteś wplątana w pomoc ekipie od planowania, innym razem zakochujesz się w kimś poznanym na weselu. Jednak czy aby na pewno cała ta otoczka jest wyjęta prosto z bajki? Czy nie ma po drodze jakichś haczyków? 

Życie, przedstawione w filmach, pokazuje że wszystko może się zdarzyć, że każda historia, każda możliwa sposobność czy nieszczęśliwy traf - może sprawić że to będzie niezapomniany dzień nie tylko dla państwa młodych ale i dla gości. A ile tych różnych zdarzeń może się trafić? Poniżej mała lista różnych historii. 


*okładki pochodzą z serwus imdb.com

Dużo śmiechu i zabawy, ale i tak zawsze miłość wygrywa, niezależnie czy tyczy się to jego czy jej, a może i Ciebie. Oczywiście filmów z tego rodzaju jest dużo. Jednak dla mnie ta 10 jest godna polecenia. 

Mam nadzieję, że te filmy spodoba się wam tak jak mi. Intrygi, podchody, zawirowania, i wiele innych podobnych słów może określić te filmy. Bo to jest mieszanka wybuchowa, ale tak już jest przed ślubem. 
Obsługiwane przez usługę Blogger.