Kolorowy planner - kalendarz ścienny (miesięczny - uniwersalny)

27 sierpnia

Lubię plannery, lubię mieć wszystko zapisane bo często zapominam o drobiazgach, a przypominają się one same zbyt późno. Do tej pory wystarczył mi kalendarz tygodniowy ale coraz rzadziej do niego zaglądam, coraz mniej w nim piszę, ciągle u mnie latają karteczki, i ciężko mi coś ogarnąć ostatnio. Poza tym oprócz mojej potrzeby, potrzebę miała też moja koleżanka bo ciągle o czymś zapomniała, a do tego zbliża się rok szkolny to i uczniowie będą mogli skorzystać, studenci później też. 

Planner musi być kolorowy, musi przyciągać wzrok, bo inaczej jest nudno i wyrzuca się kolejny kalendarzyk do kosza. Nie mam nic do Bullet Journal, bo sama kiedyś miałam, ale wiem z doświadczenia że wiele osób nie ma czasu na "kropki", w tym ja. Ja lubię notować, lubię mieć kolorowo, lubię mieć zawijasy, szlaczki, itp. ale od tego mam kolorowe długopisy zmazywalne - polecam. Uwielbiam je, bez nich nie ruszam się ze swoim zeszytem "od wszystkiego". Posiadam taki. Ale wracając do tematu.

Kalendarz musi przyciągać wzrok, wtedy człowiek jest bardziej zorganizowany. Dlatego na potrzeby własne ale i nie tylko, stworzyłam dla Was 2 wersje kalendarza ściennego, miesięcznego, uniwersalnego do wydrukowania (oczywiście polecam w kolorze). KALENDARZ MIESIĘCZNY NR 1 - pionowy - kliknij aby pobrać za darmo
KALENDARZ MIESIĘCZNY NR 2 - poziomy - kliknij aby pobrać za darmo


Mam nadzieję, że kalendarz ścienny się przyda. Ja mam swój już cały zapisany, a wrzesień idzie coraz szybciej. Tyle się teraz dzieje, że warto zapisywać sobie to co najważniejsze, mało ważne rzeczy też lepiej zapisać bo potem uciekają.

Kalendarz nie ma dat ponieważ jest uniwersalny, czyli można go drukować i dopasowywać akurat do danego miesiąca, jest to chyba jeden z najwygodniejszych sposobów. Nie wymaga wydawania majątku na kalendarze, a poza tym jest "wieczny" więc można go wydrukować nawet za 10 lat. 

Jeśli podoba się Wam kalendarz dajcie znać, miło mi będzie wiedząc że się komuś przydał. Miłego planowania i zapisywania! 
Obsługiwane przez usługę Blogger.