Mój "Poradnik pisania powieści" - darmowy E-book


Koniec lekcji pisania powieści. Przekazałam wszystko co wiem na temat pisania i tego jak wyglądają książki kiedy rozłoży się je na czynniki pierwsze. Może nie wszyscy napiszą książkę ale cieszę się jeśli pomogę chociaż jednej osobie. 

Poradnik pisania powstał bardzo dawno temu jeszcze przed moimi studiami. Później pewne losy sprawiły że zniknął, ale pamiętam że był pomocny wielu osobom, dlatego pojawił się na nowo. Chciałam w ten sposób pomoc kolejnym młodym pisarzom. I przy okazji sobie. Bo poradnik pisania to nie tylko rozebranie książki na poszczególne aspekty, to także duża dawka motywacji. 

Lubię pisać dlatego na blogu co chwila pojawia się jakiś wpis, nie tylko z moimi myślami które uwielbiają błądzić i wprawiać mnie w zamyślenie. Ale też są kategorie dla wszystkich, jak moje listy filmów zebranych w jedną podkategorię (wiem że je lubicie), albo jak pomysły DIY, czy bucket listy czyli co trzeba koniecznie zrobić. 

Blogowanie to fajna zabawa, a tworzenie dla innych jest wisienką na torcie tego wszystkiego.... odbiegłam od tematu, jak zwykle.

Ponieważ zakończyłam cykl "mój poradnik pisania powieści" mam dla koneserów zebrane wszystkie posty z tej kategorii do jednej książki. E-book "Poradnik pisania powieści" przekazuję początkującym pisarzom za darmo. 

"Poradnik pisania powieści" to zbiór wszystkich postów na temat pisania książek. Zawiera wszystkie lekcje jakie pojawiły się na blogu, oraz dodatki w postaci motywacji i znalezienia czasu na pisanie. To wszystko gdzieś tu już było, ale kto by tego szukał. 

Ebook jest takim prezentem ode mnie dla początkujących pisarzy. 

Mam nadzieję że się przyda, że spełnicie swoje marzenia, że nie pozwolicie czekać swoim pomysłom, tak jak ja to zrobiłam. Człowiek później żałuje - niepotrzebnie. Trzeba po prostu usiąść i pisać. A ten poradnik pomoże wszystko ładnie uporządkować. 

Życzę owocnego pisania i niesamowitych powieści które mam nadzieję kiedyś przeczytać. Powodzenia! 


Obsługiwane przez usługę Blogger.