40 komedii romantycznych! ❤️️ - cz.6

10 lutego

Luty, miesiąc pełen ciepłych uczuć. Przekornie, luty jest najzimniejszym miesiącem w roku. Ciekawe czy dlatego właśnie teraz są Walentynki? Aby ogrzać atmosferę? Czy po to aby poczuć trochę ciepła? Sami zdecydujcie. Chociaż15 lutego jest dzień singla. Samemu też można się świetnie bawić. Szczególnie przy komediach romantycznych - można snuć marzenia i rozpływać się na widok przystojniaków. A jak!

Kolejna porcja komedii romantycznych dla jeszcze większej atmosfery z serduszkami w tle. Bo przecież miłości nie jest za mało. A oprócz dzisiejszej listy są jeszcze wcześniejsze. Kto to obejrzy? 


40 KOMEDII ROMANTYCZNYCH cz. 6 ❤️️ [nie tylko na Walentynki]

*okładki pochodzą z serwisu filmweb.pl i imdb.com


Nie wybiorę jednego ulubionego filmu bo z tego zestawienia mam ich kilka, i lubię do nich wracać. Uwielbiam jak coraz częściej pojawiają się ciekawe produkcje, nie takie sztampowe. Dobrze że jest takie coś jak Netflix i inne platformy, bo robi się ciekawiej. Oczywiście i tak największa zasługa jest dla Hallmark'a (jak ja ich uwielbiam!)

Przypominam, że to nie wszystko, przecież są jeszcze poprzednie listy:


To trzeba zobaczyć! Ale kto zobaczy 240 filmów - to jakiś obłęd! Miłego seansu! I koniecznie dajcie mi znać który film jest "tym jedynym". A co! ;)Obsługiwane przez usługę Blogger.